Nyní máme: zavřeno
cz
FunSpot Lipno

O nás

 

Jsme společnost, která se zabývá cestovním ruchem a zábavní turistikou, svou práci milujeme. Vše co se točí kolem zábavy nás přitahuje, baví a naplňuje. Velice rádi se inspirujeme a navštěvujeme zábavní parky po celém světě, zejména v USA. Nemohli jsme si nevšimnout, že zábavní průmysl je zde tak nějak součástí jejich života mnohem více než u nás.

Úsměvy na tvářích spokojených zákazníků, kteří odchází plní nových nezapomenutelných zážitků nás velice inspirovaly. Po návratu do České republiky, nabití inspirací jsme začali přemýšlet. Energie, kterou na těchto místech pociťujeme je hlavním hnacím motorem tohoto světa zábavy, a tak jsme se jednoho dne rozhodli splnit si sen a zbudovat takové místo i u nás v jižních Čechách.

Přemýšleli jsme jaký koncept vymyslet a rozhodli jsme se, že půjdeme cestou zábavně-naučnou. Začali jsme vymýšlet, tvořit a shánět materiály a krůček po krůčku jsme se přibližovali k našemu cíli.

Chceme nabídnout něco víc než jen obyčejnou hru Adventure golfu. Jdeme dál, a tak k hlavní atrakci přibývá ještě holografická projekce nad vodní hladinou, velká botanická zahrada, interaktivní tabule, na které návštěvník uzří nevídané záběry z historie Lipna nad Vltavou a stavby vodní nádrže a přehrady.

Jelikož se areál nachází v osadě Kobylnice, rozhodli jsme se, že vybudujeme symbol Funspotulipno na základě staré legendy – kobyly a keltské bohyně Epony. Její podobizna (pětimetrový železný kůň, vážící 6 tun) dominuje našemu areálu.   

Chceme, aby se u nás každý cítil pohodlně, proto jsme do našeho areálu začlenili i restauraci s posezením na terase nad vodní hladinou.