Nyní máme: zavřeno
cz
FunSpot Lipno
Poznávací kytkoviště v objetí sportoviště

Botanická zahrádka

Naším cílem je nejenom Vaše spokojenost a zábava na minigolfu ale i trochu estetiky a vzdělávání kolem. Proto jsme kolem celého minigolfového hřiště vytvořili jedinečnou botanickou zahrádku s unikátními biotopy, plnými rostlin i živočichů.

Všechny naše rostliny jsou pojmenované a protože chceme, aby si každý odnesl krásný a netradiční zážitek, připravili jsme pro Vás speciální aplikaci a programy určené přímo pro naší botanickou zahradu. Každý s mobilním telefonem může objevovat kouzlo rostlin přímo ze svého telefonu či tabletu. Naše vize je do aplikace začlenit otázky a úkoly, pojmout tak cestu naší zahrádkou hravě naučnou formou a udělat příběh, který nadchne každého nehledě na věk. Samozřejmě počítáme i s absencí chytrých přístrojů a telefonů. Proto máme na Funu vždy dostatek papírových průvodců, kteří vás po naší krásné botanické zahrádce s přehledem provedou

Pro děti a školní skupiny máme v plánu zprovoznit tvůrčí koutek, kde si každý bude moci zasadit a odnést vlastní rostlinku, zkusit si práci na záhoně, výsadbu sazenic a další tvůrčí činnosti.

Naše království neustále rozšiřujeme, vylepšujeme a staráme se o něj s láskou a péčí tak, aby mělo stále svým návštěvníkům co nabídnout.